Svētki bez ziediem nav svētki

pļavas ziedi

Svētkus svin katrā mājā, ģimenē un kolektīvā. Tā ir viena no sabiedrības, savstarpējo attiecību un kultūras iezīmēm, ka nozīmīgus brīžus dzīvē atzīmējam ar kādām atšķirīgām darbībām, dāvanām un arī ziediem. Ziedi kā svētku sastāvdaļa ir zināmi visā pasaulē un visās kultūrās. Protams, ka ziedu semantika dažādās vietās un tradīcijās var atšķirties, tomēr vienojošais ir tas, ka ziedi un svētki ir saderīgi elementi ikvienā situācijā.

Man patīk ziedus gan saņemt, gan dāvināt. Un tas iederas ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, jo ir viens no veidiem, kā iepriecināt sevi un apkārtējos, uzlabot garastāvokli, izdaiļot darba telpu un māju.

Vasarā — ziedi no pļavas

Mums Latvijā ir ļoti paveicies ar to, ka daba ir ļoti bagātīga un katram pieejama. Tāpēc vasaras mēnešos katram ir iespēja iegūt krāšņus ziedus, kas neko nemaksā. Tos var izaudzēt savā puķu dobē, dārzā, kā arī saplūkt mūsu pašu pļavās. Un man tieši šie ziedi ļoti patīk. Pavasarī parādās vizbulītes, vēlāk neaizmirstulītes, gaiļbikses, sāk ziedēt ceriņi un jasmīni. Vasaras vidū jau ir tik liela ziedu bagātība dabā, ka visu nevar apgūt.

Un rudenī atkal ir citas puķes, kas krāšņi izzied mūsu pašu dārzos. Apzinoties mūsu klimatisko un dabas daudzveidību, var arī apjaust, cik daudz dažādu ziedu Latvijā aug tepat uz vietas, nav tie jāieved no citām valstīm.

Ir vērts atrast savu īsto ziedu veikalu

Bet katrs no mums taču zina, ka dzīves steiga ne vienmēr ļauj apkopt savu puķu dobi vai nokļūt pļavā, kur saplūkt skaistu ziedu pušķi kolēģim jubilejā vai sievai gadadienā. Tāpēc puķu veikali visos laikos bijuši iecienīti. Un tādi noteikti arī paliks.

Tomēr šajā nozarē ir gan liela konkurence, gan dažāda preces kvalitāte. Man pašai ir gadījies normālā puķu veikalā nopirkt tādas, kas jau nākamajā rītā ir novītušas, gan gadījies pārmaksāt par ziediem, kas patiesībā nebija to vērti, jo vienkārši man tajā brīdī nebija citas izejas. Pieejams bija tikai viens puķu veikals. Tāpēc zinu, ka lielu prieku un atvieglojumu ikdienas gaitās var gūt tad, ja atrod savu īsto puķu pārdevēju, kura piedāvātai ziedu kvalitātei uzticas, kur ir pieņemamas cenas, kas ir ērtā vietā. Tad nav vairs jādomā, kur doties pēc ziediem, jo ir sava ierastā vieta, kur jau pēc kāda laika pārdevēja noteikti atcerēsies pēc sejas.

Ziedu pārdevēji tagad jau spēruši soli mūsdienīgas servisa virzienā, jo pieejama ziedu piegāde, pasūtīšana internetā. Ziedu piegāde ir ērts risinājums, ja nav pašam laika doties uz veikalu.

Ja ir savs uzticamais ziedu pārdevējs, tad pat nav vajadzības tur doties, jo ziedu piegāde vienmēr būs ar augstāko kvalitāti. Rīgā viennozīmīgi šāds ziedu pārdevējs ir http://flowersexpress.lv/. Šim pārdevējam ir ne tikai augstas kvalitātes un daudzveidīga ziedu izvēle, bet arī ziedu piegāde, kas atbilst pašiem izcilākajiem klientu apkalpošanas standartiem. Tāpēc zinu, ka šī ziedu piegāde ir ļoti daudzu rīdzinieku izvēle.