Skaistumkopšanas salons mājās — jā, tas ir iespējams

skaistumkopšanas procedūras var veikt ne tikai salonos, bet arī mājas apstākļos. Kā piemēram fotoepilāciju, kurai ir nepieciešams tikai iegādāties personisko fotoepilātoru

Skaistumkopšana ir ikvienas sevi cienošas un mīlošas sievietes dzīves neatņemama sastāvdaļa. Cik gan daudz laika un arī līdzekļu tam tiek veltīts! Pārsvarā skaistumkopšanas pakalpojumus sievietes izvēlas saņemt specializētos salonos, kur strādā profesionāli meistari, kuru rīcībā ir visas vajadzīgās skaistumkopšanas ierīces.

Saka, ka skaistums prasa upurus. Tam nevar nepiekrist! Viens no pamatīgiem upuriem ir nozīmīgais finansiālais ieguldījums, ko prasa skaistumkopšanas procedūras salonā.

Tā kā šie izdevumi ilgtermiņā ir patiešām ievērojami, arvien vairāk tiek meklētas kādas alternatīvas. Un tādas tiešām arī iespējamas. Ikviena sieviete sev mājās var nodrošināt skaistumkopšanas salona cienīgu aprīkojumu, ko lietot pēc vajadzības, katru reizi nemaksājot par to ievērojamu summu. Atliek vienīgi sākumā ieguldīt naudu kvalitatīvu skaistumkopšanas ierīču iegādē.

Hairfree — salona cienīga skaistumskopšana mājās

Hairfree ir interneta veikals, kas piedavā modernas, efektīvas un kompaktas skaistumkopšanas preces un ierīces, ko ikviens var izmantot mājas apstākļos, iegūstot tādu pašu efektu kā salonos. Hairfree piedāvā preces sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī fotoepilatorus, kas gūst arvien lielāku popularitāti to lieliskā un ilglaicīgā efekta dēļ.

Kāpēc doties uz salonu, ja to pašu var paveikt mājās — privātā un ērtā vidē? Tas ietaupa gan laiku, gan naudu.

Interneta veikalā Hairfree sejas kopšanai var iegādāties sejas masāžas ierīces, ierīces sejas tīrīšanai un pīlingam, zobu kopšanai un balināšanai.

Ķermeņa kopšanai varat iegādāties visas ierīces un instrumentus, lai mājās veiktu kvalitatīvu manikīru un pedikīru, arī ierīces un kosmētiku celulīta mazināšanai un novēršanai.

Pircēju īpaši iecienītas preces Hairfree veikalā ir fotoepilatori, kas piemēroti lietošanai mājās. Fotoepilatori ir kompakti, bet sniedz tikpat labu efektu kā salonā. Šādas ierīces iegādāties izvēlas arvien vairāk sieviešu, jo grib saglabāt savu privātumu un samazināt skaistumkopšanas izmaksas.

Kas ir fotoepilators un kā tas darbojas

izmantojot fotoepilatoru, jums ir iespēja atbrīvoties no liekajiem matiņiem uz ilgu laikuFotoepilators ir ierīce, kas raida gaismas impulsu. Tas attiecīgi pa matiņu nonāk tā saknē un iznīcina to. Ar gaismas impulsa palīdzību pakāpeniski vairāku seansu laikā iespējams apstrādāt visus matiņus, panākot, ka tie neataug ļoti ilgi. Vēlāk nepieciešamas tikai 1-2 efektu uzturošās procedūras gadā. Vairāki seansi vajadzīgi, ņemot vēra matiņu individuālos faktorus (krāsa, biezums, ādas krāsa) un to, ka gaismas impulss var iedarboties tikai uz tiem matiņiem, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē, kāda ir tikai daļa.

Fotoepilācija, salīdzinot ar citām matiņu likvidēšanas metodēm, ir gandrīz nesāpīga. Kā arī tās efektu var baudīt tiešām ilgi. Atliek tikai ieplānot sev ērtāku pirmā kursa īstenošanas laiku. Labāk to darīt ziemā var agrā pavasarī, jo šajā laikā ādai nav vēlami tieši saules stari.

Ar pareizo ierīci fotoepilācija ir ērti un droši veicama arī mājās. Tādā veidā tiek samazinātas izmaksas un iegūta ierīce, kas lietojama ilgstoši. Nav vairs jādomā par salona apmeklēšanu un izdevumiem, kas ar to saistīti.

Fotoepilācija ir piemērota visām ķermeņa daļām, arī pašām jutīgākajām un intīmākajām.

Fotoepilatori apskatāmi un nopērkami interneta veikalā Hairfree.lv

You may also like