Ripo-Baltic — kvalitatīvi risinājumi ikvienai mājai

zaluzijas aizsarg

Ripo-Baltic ir ģimenes uzņēmums, kas 25 gadu laikā izaudzis līdz starptautiskam līmenim un piedāvā savu produkciju ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Ripo-Baltic ražo preces gan mājai, gan teritorijas labiekārtošanai, gan būvniecībai.

Ar ko Ripo-Baltic atšķiras no citiem uzņēmumiem? Ar to, ka piedāvā preces ar ļoti augstu kvalitāti, izdevīgu cenu, un arī spēj nodrošināt dažāda lieluma pasūtījumus. Uzņēmuma darba pamatā ir individuāla pieeja klienta vajadzībām, tāpēc arī ražoto un pārdoto preču klāsts ir palielinājies pakāpeniski, izpētot tirgu, saprotot, ko klienti vēlas, ko novērtē.

No vārtiem līdz pat jumta segumam

Ripo-Baltic savu uzņēmumu aizsācis ar vārtu ražošanu. Izvēloties labākos izejmateriālus, tikuši radīti konkurētspējīgi produkti, kurus novērtēja gan klienti Latvijā, gan citviet. Šobrīd uzņēmums ražo ne tikai bīdāmos un veramos vārtus, bet piedāvā arī ārējās aizsargžalūzijas, insektu sietus, sienas apdares materiālus, ārsienu veidņus un jumta segumus. Tās ir fundamentālas lietas, kas ļauj ikvienā mājā radīt komfortu, drošību un labsajūtu.

Profesionālu meistaru darbs

Profesionāļu rokas un prāti stāv līdzās katram produktam ne tikai tā projektēšanas un ražošanas brīdī, bet arī tad, kad to vajag pielāgot klienta individuālajām vajadzībām un veikt uzstādīšanu. Uzņēmumā strādā zinoši darbinieki, kuri gan sniedz konsultācijas klientiem par piemērotāko produktu izvēli, gan nodrošina praktisku palīdzību ikvienā situācijā.

Kvalitatīvi vārti — mājas drošībai un estētikai

Vārti ir katra īpašuma pirmā drošības barjera, kurai ir arī nozīmīga estētiskā loma. Kvalitatīvi un kopējai arhitektūrai pieskaņoti vārti ievērojami uzlabo īpašuma izskatu. Uzņēmums Ripo-Baltic specializējies augstas kvalitātes teritoriju, garāžu un industriālo vārtu izgatavošanā. Vārtus iespējams pielāgot katra objekta specifikai, kā arī aprīkot ar ļoti kvalitatīvu automātiku, tādejādi palielinot komforta un funkcionalitātes līmeni.

Insektu sieti un aizsargžalūzijas — komfortam un labsajūtai

Lai telpās nodrošinātu vēlamo mikroklimatu un komfortu jebkurā gadalaikā, noderēs insektu sieti un aizsargžalūzijas. Insektu sieti garantēs, ka telpās neiekļūst kukaiņi, kas gada siltajā sezona var būt patiešām apnicīgi un traucējoši. Insektu sieti arī nodrošina iespēju bez bažām vēdināt telpas, nesatraucoties par kukaiņu invāziju mājā.

Savukārt, aizsargžalūzijas sniegs vēl virkni priekšrocību, ļaujot efektīvi kontrolēt temperatūru telpās, regulēt gaismas daudzumu, samazināt siltuma zudumus, palielināt privātumu. Un tās nebūt nav vienīgās priekšrocības un ērtības, ko var iegūt, uzstādot ēkai ārējās aizsargžalūzijas.

Ripo-Baltic klāstā ir dažādu veidu insektu sieti un aizsargžalūzijas, ko var pielāgot ikvienam īpašumam un arī klientu vēlmēm. Ja arī nav skaidrības par piemērotākajiem risinājumiem, tad Ripo-Baltic eksperti apsekos īpašumu un sniegs savas rekomendācijas, vajadzības gadījumā arī veicot jau precīzus mērījumus un pēc tam nodrošinot vārtu, aizsargžalūziju, insektu sietu un cita aprīkojuma uzstādīšanu.

You may also like