Optiskās saulesbrilles — tiem, kuriem nepieciešama redzes korekcija

optiskās-saulesbrilles

Redzes korekcija nepieciešama ļoti daudziem cilvēkiem dažādā vecumā. Lai to veiktu, acu ārsts izraksta piemērotas brilles vai kontaktlēcas, kas ļauj ikdienā gūt vajadzīgo redzes asumu un komfortu. Tomēr rodas pamatots jautājums, ko darīt saulainās, dienās, kad prasītos uzlikt saulesbrilles? Ņemt optiskās brilles nost un likt saulesbrilles? Mūsdienu briļļu ražošanas tehnoloģijas ļauj apvienot abas lietas — iegūt saulesbrilles, kurām ir nepieciešamā optiskā korekcija.

Optiskās saulesbrilles sniedz gan 100% UV aizsardzību, tonējumu un arī redzes korekciju. Tas ir tik ērti, ka šādām saulesbrillēm ir jābūt katram, kurš ikdienā nesā brilles vai kontaktlēcas.

Izvēlies dizainu pēc savām vēlmēm

Optiskās saulesbrilles tāpat kā parastās var izvēlēties ar sev tīkamāko dizainu. Var piemeklēt vēlamo krāsu, formu, kas piestāv sejai un arī izvēlēties stikla vai plastikāta stikliņus. Tas viss jau ir klienta gaumes jautājums. Optikas salonā darbinieki sniegs ieskatu tajā, kas ir pieejams, bet jums atliks izvēlēties un arī sniegt norādes par to, kāda stipruma lēcas nepieciešamas. Lai sniegtu korektu informāciju, pirms tam jādodas pie acu ārsta, lai viņš izrakstītu recepti lēcu izgatavošanai.

Kāpēc jālieto saulesbrilles

Vēl aizvien sabiedrībā nav pietiekamas izpratnes par to, kāpēc vispār vajadzētu nēsāt saulebrilles. UV starojums, ko rada saule, ir kaitīgs ne tikai ādai, bet arī acīm, tāpēc tās ir jāsargā. It īpaši gada siltajos mēnešos, kad saule ir spoža un intensīva. Tāpat saulesbrilles pilda praktisku funkciju, jo palīdz izvairīties no apžilbšanas, uzlabo redzamību saulainos apstākļos. Tas ir ļoti svarīgi tad, ja esat pie auto stūres vai nodarbojaties ar aktīvu sportu. Konsultējoties ar acu ārstu, var saņemt rekomendācijas par tieši sev piemērotāko briļļu veidu, kas būs piemērots dzīvesveidam un plānotajām aktivitātēm.

Optiskās saulesbrilles var izvēlēties arī bērniem, kuriem nepieciešama redzes korekcija. Bērnu acis ir īpaši jāsargā no saules, jo tās ir jutīgas.

Optiskās saulesbrilles jāmeklē uzticamā optikas salonā, kur uz vietas var sastapt gan acu ārstu, gan zinošu briļļu speciālistu. Un tā būs vislabākā palīgu komanda, kas veiksmīgi ļaus iegūt tiešām ērtas, stilīgas un savām redzes īpatnībām piemērotas optiskās saulesbrilles.

Lai pasargātu acis no saules ietekmes, ir jālieto kvalitatīvas brilles, kurām ir nepieciešamā 100% UV aizsardzība. Un tādas saulesbrilles nemaksās pāris eiro, par tām vajadzēs izdot lielāku naudas summu. Tie var būt padsmit eiro par vienkāršāku modeli vai pat vairāki desmiti un simti, ja gribat kāda īpaša zīmola optiskās saulesbrilles. Tomēr labas saulesbrilles ir vērtīgs ieguldījums, tāpēc tās ir jākopj un jānēsā atbilstoši ražotāja norādēm, ikdienā jālieto briļļu maciņš. Tādā veidā labām brillēm būs ilgs mūžs. Tas ir iemesls divreiz padomāt, kādu briļļu dizainu izvēlēties.

You may also like