Mīlestību vai naudu?

mirstība vai nauda

Daudzi seriālos, filmās un arī reālajā dzīvē redzēti attiecību modeļi mudina domāt, ka viss šajā dzīvē ir mērāms naudas izteiksmē. Jo pietiekami bieži cilvēki priekšroku dod naudai, nevis mīlestībai. Ir saprotams, ka katrs vēlas dzīvot pārticībā, tāpēc arī tas ir viens no faktoriem, kas nosaka partnera izvēli. Viennozīmīgi, ka interesi vairāk piesaista tāds potenciālais partneris, kuram ir laba finansiālā situācija, jo nauda ir enerģija, tā ir cieši saistīta arī ar seksualitāti. Un daudzi teiks, ka vispār netic īstai mīlestībai, tāpēc nemaz nav vērts to meklēt vai gaidīt. Galvenais ir izveidot nodrošinātu dzīvi.

Vai dārgas dāvanas aizpilda tukšumu?

Ideālā variantā ar izvēlēto partneri, kurš ir turīgs, saista arī mīlestība, cieņa un laulības saites. Tad varētu teikt, ka šāds pāris ir laimīgs. Tomēr bieži vien, īpaši sievietes, pieņem lēmumu būt kopā ar bagātu partneri tāpēc, lai varētu dzīvot nodrošinātas un bez rūpēm. Tomēr viņām trūkst ļoti daudz kā cita. Vīrietis ir ļoti aizņemts, varbūt nav raksturu saderības, ir kādas nevēlamas īpašības, kuras ir jāpacieš. Nereti šīs sievietes gatavas pieciest pat vardarbīgu un agresīvu izturēšanos, jo gadās, ka bagāti vīrieši ieraduši ar sievieti izrīkoties kā ar savu īapašumu, neuztverot viņu par personību ar savu brīvo gribu.

Bagātībai un luksusam bieži vien ir augsta cena, ko no malas nemaz nevar saredzēt, jo tas tiek rūpīgi slēpts. Asaras, strīdi, kontrole un citas lietas. Bet viņa zina, ka pēc tam būs dārgas dāvanas — jauna automašīna, juvelierizstrādājumi, ceļojums, patīkams papildinājums bankas kontā, kas ļauj doties kārtīgā šopingā. Jā, tās ir dāvanas, ko cerētu saņemt ikviena sieviete.

Tomēr vai tas patiešām aizpilda tukšumu sirdī, spēj nožāvēt rūgtākās asaras un tiešām no sirds liek teikt — es esmu laimīga!

Pašas pelnītai naudai ir cita vērtība

Pārticība, kas iegūta ar savu darbu, pūlēm un talantiem, ir kaut kas daudz vērtīgāks. Dzīvot bagātībā jau nav nekas peļams, no tā nav jākaunās. Tomēr ir jādomā, kā šī pārticība ir nākusi. Ko tas ir maksājis, kā tas ir ietekmējis citus cilvēkus. Tas ļauj dzīvot ar tīru sirdsapziņu, ja nauda ir nākusi godīgā ceļā.

Sieviete, kura pati nopelna naudu, veido savu dzīvi un uzņemas par to atbildību, necerot, ka kāds visu nokārtos viņas vietā, ir daudz pašapzinīgāka, izjūt savu vērtību un arī spēku. Arī par pašas nopelnītu naudu var tikt iegādāti kārotie juvelierizstrādājumi, sakrāta nauda ceļojumam un iegādāta automašīna. Jā, varbūt viss nav uzreiz, bet visam tam, kas vienkārši iebirst klēpī, jau vairs nesaprotam vērtību.

Un nemaz jau tik daudz naudas nevajag, lai piepildītu kādu sievišķīgu sapni. Piemēram, juvelierizstrādājumi veikalā “Jahonts” tagad ir nopērkami par ļoti patīkamām cenām. Ne vienmēr jāgaida dāvanas, ja var arī pati sevi iepriecināt ar sievišķīgu pirkumu rotaslietu veikalā.

Nauda – te ir, te nav

Patiesībā jau arī tā bagātība nemaz nav tik stabila lieta. Bizness, ekonomika un citas lietas ir nepastāvīgas. Vienā dienā esi bagāts, bet pēc kāda laika tas viss var būt zudis. Tāpēc balstīt savu dzīvi un izvēle tikai uz matreiālām vērtībām, ir netālredzīig. Jo pēc tam, kad vērtējam savu dzīvi, tomēr atskaites punkti ir cilvēki, sajūtas, notikumi, mirkļi. Ja tas viss ir izmainīts sīknaudā, tad dzīves nogalē var piedzīvot vilšanos un nožēlu.

You may also like