Karalis ir miris. Lai dzīvo karalis!

karalis

Viss trakais un finansiāli nospiedošais laiks ir pagājis, Ziemassvētki nosvinēti pie bagātiem mielastiem, Jaunais gads sagaidīts ar salūtu un šampanieti, un sācies jaunais 2017.gads. Tā vien gribas iesaukties veco saukli: Karalis ir miris. Lai dzīvo karalis! Vieni svētki ir pagājuši, bet mēs varam gatavoties jau nākamajiem, jo kaut arī dzīve mums nav vieni vienīgi svētki, vienlaikus tie ir nepārtrauktā secībā zināmi. Bez vārda un dzimšanas dienām, kas katram iekrīt citā laikā, mums ir vēl uzdāvinātas brīnišķīgas dienas, kad atzīmēt kaut ko, lai pašiem būtu prieks.

Gudri cilvēki, jo īpaši tie, kas nodzīvojuši līdz sirmam vecumam, iesaka: dzīvo katru dienu tā it kā tā būtu pēdējā, tādā ziņā dodot sev svētku sajūtu nepārtraukti. Tas, protams, nav nemaz tik ļoti viegli izdarāms, jo viena lieta ir tas, ko mēs ieplānojam, bet cita lieta – ko līdzcilvēki, darbs un vispār liktenis kā tāds mums sagādā. Nu nevaram mēs visu paredzēt un viss! Tomēr tiktāl, cik viss atkarīgs no mums, mēs savu ikdienu tiešām varam dzīvot ar prieku, izbaudot katru labo notikumu un par spīti visam turpinot cerēt, ka nākamā diena būs labāka nekā iepriekšējā.

Runājot par svētkiem, šķiet, nākamā tāda daudzmaz atzīmējamā diena bez Pareizticīgo Ziemassvētkiem un jaungada būs Valentīndiena. It kā tie nav mūsu svētki, bet vienlaikus tie ir fantastiska iespēja vēlreiz apliecināt mums mīļajiem, cik daudz mums viņi nozīmē. Viena lieta ir iegādāties Valentīndienas dāvanas, cita lieta – parādīt to ar darbiem, rūpēm un vārdiem.

Ierakstot google.lv kaut ko par Valentīndienu, izkrīt piedāvājumu klāsts par dažādām dāvanām, tomēr man labāk gribējās pameklēt idejas, kā šādu dienu atzīmē citi. Starp citu, tai pat nav jābūt Valentīndienai, tādas idejas noder pat ikdienā, sagādājot saviem iemīļotajiem priecīgu pārsteigumu. Lūk, portālā mammamuntetiem.lv lietotāji dalās ar savām idejām, dažas pat ir vērā ņemamas. Arī portāls kasjauns.lv dalās ieteikumos, ko Valentīndienā dāvināt savam vīrietim. Turpinot klejot pa interneta meklētājprogrammu, piedāvājumu klāsts plešas arvien lielāks, tā kā nav ko slinkot, labāk ir sākt šādas lietas gatavot laicīgi. Vai vēl labāk – tiešām katru dienu censties nodzīvot kā svētkus, jo nevajag mums glabāt visu labāko dienai, kad būs svētki vai būs fantastiska diena. Vajag tādu sagādāt tūlīt un tepat! Un jo vairāk mēs dzīvosim kā svētkos, jo lieliskāka mums būs dzīve. Pajautājiet to kādam sirmgalvim!

You may also like