Kāpēc uzstādīt ēkai saules žalūzijas

blinds-horizontal-pattern-72579Vairums cilvēku lielāko savas dienas daļu pavada telpās – birojā, skolā, mājās, veikalā vai citās ēkās, kur pilda savus darba vai citus pienākumus. Tāpēc ir loģiski, ka domājam, kā uzlabot mūsu komfortu un labsajūtu ikvienā ēkā. Protams, liela nozīme ir tam, cik kvalitatīva ir pati ēka, kāda ir tās energoefektivitāte, cik pārdomāti tā iekārtota, kāds ir ēkas mikroklimats.

Viens no elementiem, kas var palīdzēt uzlabot komfortu ikvienā ēkā, ir saules žalūzijas, ko stiprina pie loga ēkas ārpusē. Tās nav parastās žalūzijas, ko liek iekšpusē pie loga. Ārējās saules žalūzijas ir atšķirīgas un sniedz vairākas priekšrocības.

  • Regulēt saules gaismu telpās

Ar ārējām saules žalūzijām efektīvi var regulēt to, kad un cik daudz saules gaismas iekļūst telpās. Tā ir nopietna problēma, piemēram, birojos, kur gada siltajos mēnešos saule logos var būtiski traucēt darbu, jo tā spīd sejā, datora ekrānā, radot diskomfortu un mazinot darba produktivitāti.

  • Samazināt telpu uzkaršanu vasarā

Saule logos arī ātri uzkarsē telpu, arī radot diskomfortu un mazinot darba produktivitāti. Ārējās žalūzijas palīdz sakarsušo gaisu izolēt jau ēkas ārpusē, tas neiekļūst telpā un nepalielina temperatūru.

  • Nodrošināt gulēšanai ērtu vidi jebkurā laikā

Darba un dienas ritmi cilvēkiem ir dažādi. Nav retums, kad ir vajadzība nodrošināt kvalitatīvu miegu arī dienas stundās. Tad saules žalūzijas ir tiešām noderīgas.

  • Palielināt privātumu telpās

Ar ārējo saules žalūziju palīdzību ātri un efektīvi var nodrošināt sev nepieciešamo privātumu jebkurā telpā. Nevēlami skatieni neiekļūs jūsu mājoklī.

  • Uzlabo mikroklimatu telpā

Izmantojot parastās žalūzijas, ko liek iekšpusē, nākas saskarties ar putekļiem, kas ātri krājas uz tām. Tādā veidā pasliktinās mikroklimats telpās. Tas nav vēlams, ja kādam mājās ir elpceļu problēmas vai alerģijas. Ārējās saules žalūzijas neradīs šādu problēmu, jo atrodas ārpusē.

Ārējās saules žalūzijas no parastajām atšķiras ar to, ka ir no metāla lamelēm, kurām var regulēt leņķi, lai izvēlētos, cik liels saules gaismas daudzums iekļūst telpās.

You may also like