Grāmatvedība internetā – vai tas ir nopietni?

grāmatvedība

Jau kādu laiku biju pamanījis informāciju, ka uzņēmējiem pieejamas grāmatvedības programmas internetā. Bija pat viena bezmaksas grāmatvedības programma, kas piesaistīja uzmanību –  https://ekonts.lv/. Tā kā es esmu mazais uzņēmējs, tas mani interesēja, jo tā īsti neticēju, ka es varētu pilnvērtīgu grāmatvedību īstenot pats un vēl internetā. Tomēr vēlme saņemt kaut ko noderīgu un labu, cerība, ka es varētu kaut kā atvieglot savu biznesu, mudināja mani izpētīt šos piedāvājumus sīkāk.

Nolēmu iedziļināties tajā, ko tad īsti piedāvā jau pieminētā bezmaksas grāmatvedības programma ekonts.lv. Un pēc vairāku faktu izpētes, atsauksmju iegūšanas, secināju, ka piedāvājums nemaz nav tik slikts, lai to neizmēģinātu. It īpaši tāpēc, ka veselu gadu to var darīt bez maksas. Tagad ir pagājuši vairāki mēneši, kopš izmantoju šo programmu. Un no savas pieredzes varu teikt, ka ir vairāki vērtīgi faktori, kuru dēļ es arī citiem mazajiem uzņēmējiem ieteiktu pamēģināt pirms noraida šādu it kā neticami vilinošu piedāvājumu, kas var šķist pat aizdomīgi labs. Bet tiešām varu teikt, ka pakalpojums ir noderīgs.

  • Ekonts.lv izveidots tā, lai tajā visu laiku būtu pati aktuālākā likumdošanas informācija.
  • Visi klienta dati ir pilnīgā drošībā un pieejami no jebkuras vietas, jo grāmatvedības programma strādā internetā, nav vajadzīgs datorā ievietot dārgas programmas.
  • Visu diennakti pieejams speciālistu atbalsts, konsultācijas grāmatvedības un programmas jautājumos. Es šo iespēju ļoti novērtēju, jo mēdzu daudzus darbus darīt brīvdienās un arī vēlos vakaros.
  • Biju patīkami pārsteigts, ka bezmaksas versija bija pilnīgi tāda pati un ar visām opcijām, kas ir maksas versijai pēc gada. Tas nebija tikai triks, lai liktu jau uzreiz sākt maksāt.

You may also like