Estētiskais skaistums – kā vīriešiem, tā sievietēm

zobu implanti

Skaituma etaloni ik uz stūra. Cilvēks mūsdienu samaitātajā pasaulē tiecas pretī skaistajam. Skaisti auto, skaistas mājas, skaisti cilvēki. Viss, kas neietilpst mūsu pašu izveidotajos rāmjos tiek izstumts, izsmiets un atstāts novārtā.

Bet kas gan ir patiess skaistums? Vai tas nopērkams par naudu un vai vispār ir tik ļoti vajadzīgs? Ne visi piedzimst ar modeļa augumu, ar perfektiem un bieziem matiem un līdzeniem, baltiem zobiem. Tomēr, ir lietas, kas ir vienkārši uzlabojamas un par ko tiešām būtu jārūpējas visiem, kā vīriešiem, tā sievietēm.

Pirmais, kas iekrīt acīs sasveicinoties ar jaunu paziņu – rokasspiediens. Ja pievēršam uzmanību cilvēka rokām, varam tik daudz ko par šo cilvēku pateikt. Pirmkārt, kādi ir nagi un ko tas liecina? Nekoptas rokas norāda par nevīžību gan sievietē, gan vīrietī. Protams, sūra darba darītājai nekad nebūs perfekts manikīrs. Bet neviens “nedos pa galvu” redzot raupjas, bet mazgātas rokas.

Gan sievietei, gan vīrietim ir jārūpējas par savām rokām. Tām jābūt tīrām, ieziestām ar krēmu, ja raupjas un nagiem līdzeni apgrieztiem. Tas ir viens no estētiskajiem skaistumiem, kas neprasa nedz lielu darbu, nedz materiālo ieguldījumu. Jāsaka, ka ne visiem patīk sievietes ar gariem, košiem nagiem, kas šķietami traucē viņas ikdienas gaitās. Jo arī tas var liecināt par sava veida nevīžību – slinkumu un laiskumu. No vienas galējības otrā, jeb atcerieties – visu ar mēru.

Nākošais svarīgais jautājums ir zobu un mutes veselība. Mēs taču vienmēr ievērojam to, kāds ir cilvēka smaids, ja rodas tuvāks kontakts – arī elpa. Ko domāt par cilvēku, kam trūkst veselas zobu rindas? Atkal nevīžība, trūkst rūpju par sevi.

Mūsdienās zobārstniecība ir tik ļoti attīstīta, arī Latvijā, ka var izlabot jeb kuru problēmu, kas saistīta ar mutes veselību. Ja trūkst vairāku zobu – ievietot zobu implantus. Ja zobu krāsa ir pārāk dzeltena vai nevienmērīga – pārklāt zobus ar vienmērīgu pārklājumu. Protams, zobu implanti būs samērā dārgi, bet vai par to būtu jāsūdzas tad, kad jau mutē trūkst daļas no zobiem?

Mati. Ja redzam cilvēku ar nemazgātiem, taukainiem matiem, atkal rodas šīs te nevīžīguma asociācijas. Vai tiešām izmazgāt matus sagādā kādas problēmas? Tas nav nedz dārgi, nedz ļoti laikietilpīgi. Mati ir sievietes rota. Bet ne jau paši par sevi tie rotās ikvienu savu nēsātāju. Arī par matiem ir jārūpējas. Tiem jābūt tīriem, attiecīgi ieveidotiem, lai piestāvētu. Un nav pat nepieciešams katrreiz apmeklēt frizieri, lai skaisti ieveidotu matus. Pietiek pameklēt video internetā ar pamācībām kā to izdarīt ātri un stilīgi!

Estētiskais skaistums ir tas, ko mēs uzreiz pamanām cilvēkā. Kas rada mūsu pirmo iespaidu. Kāpēc ļaut citiem par sevi domāt sliktu vien tāpēc, ka esat pārāk slinki, lai sakoptos? Skaistums ne vienmēr nozīmē dārgu kosmētiku (arī vīriešiem) un skaistumkopšanas speciālistus. Skaistums ir uzturēt sevi veselīgā izskatā un būt koptam jebkurā dzīves situācijā. Rūpējieties par sevi un nekad vairs neraizējieties par to, ko padomās citi.

You may also like