Dzimšanas diena ir īpaša diena

dzimšanas diena

Svinēt vai nesvinēt savu dzimšanas dienu — tā jau ir katra paša individuālā izvēle. Tomēr tas nemaina faktu, ka cilvēks šajā dienā, noteiktā laikā un zvaigžņu stāvoklī piedzimis. Un tieši tas ir ietekmējis, kāds cilvēks ir — raksturs, talanti, stiprās un vājās puses, personības attīstība un izpausmes. Lai gan ne visi tic astroloģijai, horoskopiem un zvaigžņu kartēm, tomēr nevar noliegt, ka katrs esam savādāks, ka vienas horoskopa zīmes cilvēkiem ir zināmas līdzības.

Pirms dzimšanas dienas veselība kļūt vājāka

Daudzi būs pieredzējuši to, ka pirms dzimšanas dienas pavājinās veselība. Tas ir raksturīgi tieši dzimšanas dienas periodam, kad ķermenis un prāts pārdzīvo pārmaiņas, savā ziņā tā ir dvēseliska atgriešanās savā dzimšanas laikā, kas ir emocionāla un fiziska piepūle, pārdzīvojums. It īpaši bērni savos pirmajos dzīves gados gandrīz vienmēr uz dzimšanas dienas laiki ir apslimuši. Tas var nebūt nekas nopietns, bet vienalga ir dvēseliskā un fiziskā reakcija uz šo kosmiski jutīgo dzīves periodu — dzimšanas dienu.

Apsveikumi un laba vēlējumi kā aizsardzība

Zinātāji saka, ka dzimšanas dienā tomēr vajagot uzņemt sveicējus un savus mīļos cilvēkus, jo laba vēlējumi un apsveikumi esot kā spēcinājums un aizsardzība, jo šajā periodā cilvēks ir atvērts gan labajam, gan ļaunajam, tāpēc nepieciešams labu domu un vēlējumu pārsvars. Tāpēc nevajag skopoties ar laba velējumiem jubilāram. Savus mīļos noteikti vajag apsveikt pat no attāluma — ar zvanu, īsziņu, vēstuli. Arī ziedu piegāde var palīdzēt iepriecināt ar skaistu puķu pušķi. Ziedi dzimšanas dienā vienmēr ir gaidīts iepriecinājums, tāpēc ziedu piegāde ir populārs pakalpojums, ko izmanto cilvēki visā pasaulē.

Ko darīt laikā pirms un pēc dzimšanas dienas

Dzimšanas diena ir maģisks laiks, robežšķirtne un pāreja uz jaunu gadu konkrētajam cilvēkam, tāpēc ezotēriķi iesaka laiku pirms un pēc šī datuma izmantot, lai veiktu dažus svarīgus darbus un rituālus.

Tajā nedēļā, kas ir pirms dzimšanas dienas, vēlams visiem piedot, atlaist aizvainojumu, atdot parādus — gan materiālos, gan emocionālos. Vēlams pabeigt un izdarīt lietas līdz galam. Noderīgi pabūt kādu vakaru vienatnē, lai pārdomātu aizgājušā gada sasniegumus, arī kļūdas un zaudējumus.

Dzimšanas dienas rītā vajadzētu veltīt mirkli laikā, lai uzrakstītu sapņus un vēlmes nākamajam gadam.

12 diennaktis pēc dzimšanas dienas ir īpaši nozīmīgas, kad jāpiedomā, ko dara, ko runā, ko domā, jo tas ietekmēs visu nākamo gadu un iezīmēs tā noskaņu, veiksmes un neveiksmes. Šajās dienās var ielikt labus pamatus gan naudas lietām, gan attiecībām ģimenē, gan karjerai. Vajag plānot, dot citiem, pārdomāt, iesēt labu domu sēklu visam tam veiksmīgajam, ko grib piedzīvot šajā gadā.

Ko dāvināt dzimšanas dienā?

Dāvanu jautājums vienmēr ir aktuāls, jo tukšām rokām jau ciemos neviens neiet. Tagad popularitāti gūst noderīgas, praktikas un jēgpilnas dāvanas. Nieciņu, kas krāj putekļus, laiks jau sen ir pagājis. Tāpēc ieteicams padomāt, kā jubilāram sagādāt noderīgu dāvanu. Tā pat var būt jauna pieredze, pasākuma apmeklējums, kāds garīgs ieguvums, nav obligāti jādāvina lietas.

You may also like