10 dāvanas, kas derēs ziemas laika jubilāriem

Dzimšanas diena katram ir tad, kad ir. To nevar mainīt. Ziemā dzimušie bieži vien apskauž tos, kuriem jubilejas ir vasarā, kad var rīkot āra ballītes. Kā ar īsto dāvanu iepriecināt kādu, kuram dzimšanas diena ir pašā ziemas spelgonī? Te būs desmit labas idejas, ko izmantot.

 

  • Grāmatas. Tumšais un aukstais laiks noteikti ir grāmatu laiks. Līdz ko sākas saulīte un vakari kļūst gaiši, gribam doties ārā. Tāpēc jāizmanto iespēja ziemā izlasīt kādu labu grāmatu. Var uzdāvināt jubilāram kādu konkrētu grāmatu vai arī dāvanu karti grāmatnīcā, lai izvēlas pats.
  • SPA un masāžas. Ziemā ķermenis prasa, lai to palutinātu un samīļotu, tāpēc ļoti iepriecinošas dāvanas būs SPA un masāžas. Tās ļaus relaksēties un kaut nedaudz izbaudīt sajūtu, ka esi vasarā, pludmalē, siltumā. SPA un masāžas  ir lielisks atpūtas veids tumšajos un aukstajos ziemas vakaros. Tās jubilāru noteikti iepriecinās — meklējiet pie Lieliska Dāvana.
  • Vitamīni. Ziemā īpaši jādomā par labu imunitāti, jo apkārt klejo vīrusi un dažādas slimības. Kārtīgs iepakojums ar vitamīniem noteikti būs noderīga dāvana ikvienam. It īpaši jau tiem, kuriem ziemā ir dzimšanas diena. Jo saka, ka tieši ap dzimšanas dienas laiku veselība esot īpaši trausla.
  • Silts pleds vai zeķes. Siltas zeķes, pleds vai šalle noder vienmēr. Ja vēl paši esat tos uzadījuši, tad tā būs noderīga un sirsnīga dāvana, ko jubilāram pasniegt tad, kad āra ir sniegs un aukstums.
  • Biļetes uz teātri. Ziemas priekšrocība ir tā, ka ir aktīva kultūras dzīve, teātris. Vasarā teātri atpūšas, bet ziemā viss notiek ar pilnu jaudu. Tāpēc ziemas jubilāriem laba dāvana būs biļetes uz kādu no jaunākajām teātra izrādēm.
  • Abonements filmu nomā. Ziema ir ne tikai teātra laiks, bet arī filmu laiks. Tumšajos vakaros noteikti gribam vairāk laika pavadīt mīkstā dīvānā, skatoties labas filmas. Varat uzdāvināt jubilāram abonementu kādai no filmu nomām, kur var skatīties jaunākās un labākās filmas. Ar šādu dāvanu noteikti ļoti iepriecināsiet īstenu kino cienītāju.
  • Stilīga termokrūze. Lai nebūtu tā, ka tikai mudināt laiku pavadīt telpās, varat pasniegt dāvanu, kas motivēs vairāk laika pavadīt ārā, jo arī ziemā vajag doties svaigā gaisā, būt aktīviem. Termokrūze ir laba dāvana, kas ļauj arī ārā baudīt karstu kafiju vai tēju.
  • Nodarbība slēpošanas apmācībai. Ziemā ir jāslēpo. Ja jubilārs to neprot un nav darījis, tad ir īstais brīdis viņu tam pamudināt ar dāvanu — slēpošanas apmācību.
  • Tēju izlase. Tumšie un garie vakari, arī slimošanas reizes ir tās, kad skapīšos meklējam kādu aromātisku un gardu tēju. Sagadājiet jaunus krājumus jubilāram. Par izvēli veikalos noteikti nav jāsūdzas.
  • Komplekts zaļumu audzēšanai uz palodzes. Lai kaut nedaudz mazinātu ilgas pēc pavasara un vasaras, var uzdāvināt komplektu, kas ļauj ērti un vienkārši uz savas palodzes izaudzēt kaut ko zaļu un veselīgu — dīgstus vai garšaugus. Tie ne tikai priecēs acis, bet būs garda piedeva maltītēm.

You may also like